fbpx
 • Cítiš hneď od rána stres, napätie, či odpor k tomu, čo ťa v ten deň čaká?
 • Si frustrovaná a nahnevaná, že si tak unavená, že nevládzeš ani len vstať z postele?
 • Stratila si samu seba, ale ty vieš, že tam niekde je?

Viem, čo prežívaš, lebo toto bola moja každodenná realita niekoľko rokov. Našťastie som našla cestu von z tohto „začarovaného“ toxického kolotoča, z tejto „zlatej klientky“.

 

Teraz k tomu chcem aj tebe dať jeden zo svojich najsilnejších nástrojov - silnú introspekciu s názvom

Transformačný výlet

Som Miroslava Škultéty a som autorkou viacúčelových introspekcií. Vďaka transformačnému koučingu pomáham ženám žiť “ideálny život” tak, aby ste sa cítili šťastnejšie, spokojnejšie a naplnenejšie.

Viem, že nie každá máme čas, či financie na osobného kouča. Ani ja som nemala, keď som potrebovala spraviť obrovskú životnú zmenu.

V tom čase by mi veľmi pomohlo, keby som mala nejakú pomyselnú „barlu“, o ktorú by som sa mohla oprieť a ktorá by mi pomohla urobiť potrebnú zmenu.

Preto som sa rozhodla nahrať introspekciu, ktorá ti pomôže uvoľniť sa, prepojiť sa sama so sebou a ktorú budeš mať k dispozícii kedykoľvek ju budeš potrebovať. 

VEDENÁ INTROSPEKCIA
TI POMÔŽE

 • lepšie zvládať bolesť, návaly smútku a plaču;
 • postaviť sa na vlastné nohy s dobrým pocitom a s nádejou, že svetlo na konci tunela skutočne existuje;
 • nastaviť hlavu na nové riešenia;
 • cítiť sa sebaistejšie a žiť s pocitom, že tvoj život máš opäť pod kontrolou;
 • urobiť vytúženú zmenu v tvojom živote.

Ako to prebieha?

 • S touto audio nahrávkou sa ponoríš do svojho vnútra, dáš si starostlivosť a priestor sama pre seba, uvoľníš sa, rozpustíš bolesť, či stres a napojíš sa na vedenie tvojho srdca.
 • Na vedenú introspekciu si potrebuješ vyhradiť menej ako 20 minút.
 • Nahrávku si môžeš pustiť kdekoľvek a kedykoľvek – stačí mať u seba mobil a slúchadlá.
 • Tým, že si dopraješ ten čas a priestor prepojiť sa sama so sebou si zároveň dovolíš aj otvoriť sa svojmu najvyššiemu potenciálu.
Úžasně jemná introspekce, která vás díky Mirčinému příjemně hladivého hlasu ihned pohltí a naladí na hlubiny vaší duše. Je to pozvání na každodenní cestu, která vám nabídne lepší porozumění vašeho rozpoložení, umožní poodstoupit od vaší konkrétní situace a skvěle zhodnotit, prožít a začlenit vaše myšlenky a pocity.
Petra KaločováHR/Admin Manažér

Predstav si...

ten pocit, že ráno "vyskočíš" z postele ešte pred zvonením budíka oddýchnutá, usmiata a s pocitom radosti, že sa tešíš na nový deň.

 

Aj keď máš nejaké povinnosti, tak sa cítiš uvoľnená a vieš, že máš vždy po ruke nástroj, ktorý ti pomôže sa "hodiť do kľudu" a vycentrovať sa do svojho stredu.

 

Vychutnávaš si v pokoji tvoj obľúbený teplý nápoj - kávu alebo čaj a potom bez časového zhonu a stresu sa umyješ a nachystáš na ten deň, ktorý ťa čaká.

 

Žiješ svoj život vedome a krok za krokom zhmotňuješ svoju predstavu o tom, ako by mal vyzerať...

Toto a ešte oveľa viac si zaslúžiš. Môžeš to mať už teraz

Táto vedená introspekcia je vysoko efektívna, lebo ti dá odpovede na tvoje vlastné otázky. Pomôže ti uvoľniť potlačené emócie, ktoré na určitej úrovni blokujú pocity radosti, šťastia a spokojnosti v tvojom živote

Výhodou introspekcie je, že tvoja časová investícia je naozaj minimálna. Nikam nemusíš ísť a strácať čas cestovaním, dokonca ani nemusíš vytiahnuť päty z postele :).

Z odpovedí, ktoré získaš, budeš čerpať stále. "Nakopnú" ťa do tých správnych aktivít, ktoré časom prinesú vytúžené výsledky - je to investícia do samej seba a kvality tvojho života, ktorá sa ti niekoľkonásobne vráti.

Cena transformačnej introspekcie je

14,98 EUR

Je to zanedbateľná suma v porovnaní s tým, čo vďaka introspekcii získaš. Namiesto bonboniéry, či fľaše vína si tak môžeš dopriať skutočné "ponorenie" do seba. Introspekciu môžeš používať každý deň a pracovať s ňou kedykoľvek aj ďalej.

Napadá ťa

 • Meditácií je na internete veľa a zadarmo.
  Je pravda, že dnes sú k dispozícii úplne iné možnosti, aké boli v dobe, kedy som ja osobne hľadala a potrebovala pomoc. Táto introspekcia je výnimočná tým, že skutočne pomáha, že ju môžeš počúvať opakovane a že tým, že je šitá na mieru si vďaka nej určite nájdeš odpovede na svoje zásadné otázky.
 • Dostanem v introspekcii nejaké nevyžiadané rady?
  Nie, introspekcia je špeciálne vytvorená pre ženy, ktoré si na svoje jedinečné riešenia chcú prísť samé práve vďaka osobnému vedeniu v introspekcii a najlepšie na tom je to, že to bude ich vlastné riešenie.
 • Koľko potrebujem času?
  Na prvé vypočutie budeš potrebovať menej ako 20 minút. S každým ďalším počúvaním už budeš potrebovať času menej, lebo už budeš zoznámená s introspekciou aj s potrebnými inštrukciami, takže za kratšiu jednotku času získaš pre seba ešte väčší efekt.

Na základe výsledkov a referencií od žien viem, že táto introspekcia ti pomôže a dokonca prekoná tvoje očakávania. Som o nej tak presvedčená, že ti ponúkam garanciu vrátenia peňazí. Do 7 dní od zakúpenia introspekcie ti vrátim celú sumu, pokiaľ sa po vypočutí a praktizovaní rozhodneš, že introspekcia nie je pre teba.

Navyše získaš tieto BONUSY

BONUS #1 - Štvorcové dýchanie

S introspekciou získaš ešte efektívnu techniku, ktorá ti pomôže sa upokojiť v akejkoľvek situácii a dostať sa do svojho stredu. Je to metóda, ktorú ťa naučím v audio nahrávke a budeš k nej mať aj písomný návod.

BONUS v hodnote 4,98 EUR získavaš zDARma.


BONUS #2 - 5 Tipov pre úspěšnú introspekciu

Spísala som pre teba aj odporúčanie, ako najlepšie prejsť introspekciou, ako sa najviac uvoľniť a vyťažiť z nej maximum.

BONUS v hodnote 2,98 EUR získavaš zDARma.

O introspekcii hovoria

Poslednú dobu som pociťovala napätie v súvislosti s prebiehajúcimi zmenami v mojom živote. Počas introspekcie sa tento pocit objavil, naplno som ho mohla precítiť a transformovať. Došlo k uvoľneniu a pocitu pokoja. Introspekcia mi pomohla vidieť moju situáciu z iného uhla pohľadu, za čo ďakujem!
Alžbeta Stančekováfarmaceut
Během introspekce se mi ukázaly zajímavé obrazy, díky kterým jsem pochopila, kterou část sebe sama musím odhodit a kráčet dál bez ní, jinak se nepohnu z místa.
Kristýna Šebkovázáchranár a matka na materskej
Introspekce se mi moc líbí. Je to praktické, použitelné v podstatě kdykoliv, kdy se člověk potřebuje trochu usebrat, zastavit, zamyslet se. Srovnat si myšlenky i emoce. Pojmenovat, přijmout to, s čím je momentálně v nepohodě. A získat náhled co dál. Taky se mi líbí, že to není dlouhé. Je to čas, který si můžu dovolit kdykoliv. Myslím, že i jako taková první pomoc by to mohlo zafungovat. Děkuju.
Iva Kratochvílovápsychológ
Velmi příjemně mě překvapil hlas Mirky a celkové působení. Navzdory tomu, že jsem z Čech a my Češi nemáme na slovenštinu moc navyklo, na mě vyjadřování, přízvuk, hlas a celková energie Mirky sálaly velmi pozitivně. Celková introspekce mi velmi pomohla se uvolnit. Nejsem člověk, který se dokáže snadno soustředit, protože jsem velmi roztěkaná, ale po této nahrávce určitě investuji i do dalších materiálů.
Anna Benešováveterinárna lekárka

Zmena je možná, vykroč už teraz

Každá z nás máme v sebe tie správne odpovede, iba sa k nim potrebujeme dostať. Vďaka vedenej introspekcii to ide o dosť ľahšie a rýchlejšie. Podobne, ako keď si na mobile zapneš navigáciu a vďaka vedeniu sa v krátkom čase dostaneš na želané miesto.

Uvoľnenie potlačených emócií ti umožní otvoriť sa do radosti a vnútornej spokojnosti. Nová perspektíva ti prinesie úľavu a nádej pohnúť sa vpred z miesta, kde si predtým tápala, či prokrastinovala.

Vďaka transformačnej introspekcii sa zvýši tvoje sebavedomie, seba hodnota a sebaistota, čo ti dodá odvahu a silu ísť ďalej. Pocítiš viac chuti a prívalu energie do života. Tak sa odhodlaj a urob to potrebné rozhodnutie už teraz:

Máš otázky? Napíš mi:
mirka@miroslavaskultety.sk