fbpx
  • Si v strese hneď od rána?
  • Máš chuť kričať na svoje deti, muža alebo kolegov?
  • Máš pocit, že kvôli zahlteniu už nemáš čas sama na seba?
  • Potrebuješ aspoň na chvíľu „vypnúť“?

Introspekcia zDARma

je tu presne pre teba.

Volám sa Miroslava Škultéty a ako transformačný kouč som po stovkách skúseností z osobných konzultácií nahrala vedenú introspekciu, ktorá ti pomôže s tvojimi výzvami.

Účinnejšia ako meditácia.

Introspekcia je audio nahrávka, ktorá ťa prevedie tvojim vnútrom a umožní ti spracovať tvoje súčasné výzvy aj tvoj vnútorný stav. Vďaka nej sa budeš cítiť istejšia, radostnejšia a odhodláš sa ku krokom, ktoré ti pomôžu zmeniť tvoju situáciu.

 

Je praktickejšia a účinnejšia ako meditácia a zaberie ti len 10 minút. Už prvé pustenie ti prinesie veľkú úľavu:

"Účinná, láskavá a hravá. Táto introspekcia je jedinečná svojím zacieleným pôsobením presne tam, kde to práve potrebujete. Cítim sa po nej príjemne osviežená a zbavená nielen bolesti hlavy, ale aj každodenných starostí. Nádherný darček, za ktorý Mirke zo srdca ďakujem."
Marianna ElgyüttováVýživová poradkyňa
"Introspekci jsem vyzkoušela, příjemně jsem se u ní uvolnila. Mám dlouhodobě problémy s krční páteří a po introspekci došlo i v této oblasti k příjemnému uvolnění. Introspekce pohladí nejen na duši, ale i na těle."
Petra Maršíková Pracovnice finanční správy
"Keď som si stiahla introspekciu, ešte som netušila, že hneď na ďalšie ráno ju aj využijem. Bohužiaľ, som sa zobudila seknutá so silnou bolesťou v oblasti ľavej lopatky. Už po jednom vypočutí introspekcie som bola sama prekvapená, že bolesť takmer zmizla. Veľká vďaka!"
Martina MungyerManažérka sociálnych sietí