fbpx
 • Už ťa nebaví každé ráno vypínať minimálne 3 budíky a vstávať s pocitom, že ďalší deň bude zas na ...u (figu :)?
 • Si frustrovaná, že takto to už ďalej nemôže ísť?
 • Cítiš strach, že svetlo na konci tunela neexistuje a pritom tak veľmi túžiš po zmene?
 • Chceš sa vyslobodiť zo "zlatej klietky"?

Presne viem, ako sa cítiš, lebo aj ja som toto zažívala niekoľko rokov. Z vonku vyzeral môj život perfektne, ale vo vnútri som trpela.

Napriek tomu, že som mala niekoľko nadštandardne platených zamestnaní, prežívala som pocity nespokojnosti, vyčerpania a frustrácie...

 Ocitla som sa v bezvýchodiskovom toxickom kolotoči povinností a zodpovedností, ktorý ma vyčerpával čoraz viac.

Fungovala som ako robot, v práci som minula poslednú silu, ktorá mi ostala. Po práci a cez víkendy som spala, nevládala som urobiť niečo pre seba, zacvičiť si, ísť na prechádzku alebo poupratovať.

Šanca na zmenu

A aj keď mi tie zážitky niekedy pripadali ako peklo na zemi, dnes som za ne vďačná, pretože

vďaka tomu som nastúpila na cestu liečenia a transformácie.

Môj život sa absolútne premenil a čoskoro som začala vnímať, že to neabsolvujem iba sama kvôli sebe, ale aby som pomáhala aj druhým.

Túto cestu chcem priniesť aj tebe.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

TRANSFORMAČNÝ KOUČING
TI POMÔŽE

 • cítiť sa šťastná, spokojnánaplnená každé ráno, keď vstávaš a tešiť sa na ten deň, ktorý ťa čaká;
 • aby si sa cítila lepšie v tvojom tele a celkovo v tvojom živote;
 • s ľahkosťou a v nadhľade zvládať každodenné výzvy a náročné životné situácie, aby ťa už nestresovali;
 • zatočiť s únavou, či depresiou a vyjsť z toxického začarovaného kruhu ako silná, slobodnásebavedomá žena;
 • urobiť hlbokú a trvalú zmenu v želanej oblasti tvojho života, či už ide o vzťahy, prácu, zdravie alebo osobný život.

Predstav si...

Je ráno... Vstávaš oddýchnutá, spokojná, šťastná a usmiata. Cítiš obrovskú vďačnosť za svoj život. Máš dostatok času na všetko, čo je pre teba dôležité. S energiou a vášňou sa púšťaš do výziev tohto dňa.

 

Každý moment si užívaš. Aj cez deň máš stále veľa energie, chuti pracovať a žiť. Vďaka čomu sa sebarealizuješ a napĺňaš svoj najvyšší potenciál.

 

Večer si ideš zatancovať, či zacvičiť. Alebo si dopraješ čas pre seba a pritom nemáš potrebu byť hodiny na mobile. Zaspávaš s úsmevom, lebo si si vedomá toho, že ďalšie ráno ťa bude čakať ďalší nádherný deň.

To si zaslúžiš a to môžeš žiť už teraz

Transformačný koučing je vysoko efektívny, lebo pracuje aj na úrovni podvedomia. Pomôže ti oslobodiť sa od vnútorných sabotérov, ktorí blokujú šťastie a spokojnosť v tvojom živote. Okrem času si ušetríš námahu, energiu a zbytočnú bolesť.

Výhoda transformačného koučingu je, že nejde o roky práce s neistým výsledkom. Pri koučingu sa posuny dejú veľmi rýchlo a zaručene k nim dôjde už na prvom stretnutí. Z odpovedí, ktoré získaš, budeš čerpať mesiace aj roky.

Ako to prebieha?

 • Spojíme sa telefonicky alebo sa stretneme cez video online. V priebehu 60 minút ti položím otázky, ktoré by ťa samú možno ani nenapadli. Tým, že ja tvoju situáciu vidím s odstupom, viem ťa ľahšie a rýchlejšie previesť, ako keby si tou cestou mala ísť úplne sama. Garantujem ti, že to bude aj menej bolieť.
 • Naučím ťa transformačné nástroje, ktoré sú overené a fungujú na nemenných princípoch, takže ich môžeš aplikovať potom už celý život a v rôznych situáciách.
 • Zabezpečím a poskytnem ti bezpečné prostredie, neutrálnu pôdu, kde vieš prísť na tvoje vlastné riešenia z nadhľadu a s chladnou hlavou.
 • Investícia, ktorú do seba vložíš sa ti niekoľko násobne vráti a to dokonca aj v dlhodobom časovom horizonte. Nemáš čo stratiť, môžeš iba získať. Keď budeš za tým všetkým akoby na „druhej strane mosta“, budeš si hovoriť, že to bolo tvoje najlepšie rozhodnutie.
Díky koučinku s Miri již znám svojí hodnotu. Přestávám se bát říci svůj názor i když vím, že se to ostatním lidem nebude líbit. Jsem konečně schopná se více obhájit a nenechám s sebou tolik manipulovat - častěji říkám ne. Díky Miri jsem se pohnula tam, kde jsem byla zaseklá a motala jsem se v kruhu.

Díky Mirce jsem se naučila si říct, že se mám ráda. S Miri jsem to poprvé vyslovila nahlas, dříve jsem seděla dlouhé chvíle před zrcadlem a nebyla jsem schopná otevřít pusu. Od té chvíle, kdy jsem si to řekla se začaly dít neskutečné věci, „kolečka“ mi do sebe začala zapadat a začala se provazovat i ostatní témata. Samozřejmě, čeká mě ještě hodně dlouhá cesta, ale vím, že mám konečně ten správný směr.
Lucie Zámečníkováfyzik. laborantka, Česká republika

Cena Transformačného koučingu je

118,00 EUR.

Môže sa to zdať veľa, ale keď si uvedomíš, že si tým ušetríš roky trápenia, a že bežne zaplatíme oveľa viac za iPhony a veci, ktoré nám reálne vnútorné šťastie neprinesú, je to v skutočnosti malá investícia. Navyše môže byť aj jednorazová a niekoľko násobne sa Ti vráti - výsledky pocítiš hneď a budú ti pomáhať v tvojom živote dlhodobo.

Pokiaľ si dopraješ tento dar, znamená to, že si ochotná dať si tú najväčšiu starostlivosť. Je to jedno z najodvážnejších a najúžasnejších rozhodnutí, aké môžeš urobiť:

Koučing, na ktorom ti pomôžem so životnou zmenou

118,- EUR

5 Koučingov a pravidelná emailová podpora

498,- EUR

10 Koučingov, pravidelná emailová podpora a audio meditácie priamo pre teba na mieru

988,- EUR

Klientky zo Slovenska aj zo sveta so mnou urobili obrovský posun, takže ti zaručujem, že transformačný koučing pomôže aj tebe. Vrátim ti celú sumu, v prípade, že po koučingu nebudeš cítiť posun.

Napadá ťa

 • Sú informácie dôverné?
  Áno, som viazaná mlčanlivosťou a všetko, čo si povieme, zostáva iba medzi nami.
 • Ako dlho trvá koučing?
  Je to individuálne, zvyčajne je to do 90 minút. Ak máš výziev viac, potom ti odporúčam investovať do jedného z balíčkov, kedy ti pomôžem hlbšie a zároveň spoločne prehĺbime a upevníme prebiehajúce pozitívne zmeny.
 • Aké sú možnosti spolupráce
  Už na jednom koučingu dôjde k tvojej zmene. V prípade balíčku 5 koučingov zmenu hlboko integrujeme do tvojho života a budeme sa stretávať online po dobu 3 mesiacov a v prípade balíčku 10 koučingov 3 mesiace až maximálne pol roka. Za túto dobu dosiahneš zásadného posunu.
 • Dostanem nejaké rady?
  Možno si hovoríš, že druhý človek ti nemá čo radiť. A máš pravdu! Koučing nie je o nevyžiadaných radách, ani o poučovaní. S klientkami pracujem tak, že si vypočujem ich situáciu, zistím od nich ich predstavu v čom a ako by som mohla byť pre ne užitočná. Potom už len kladiem tie správne otázky.
 • Kedy dôjde k zmene?
  K prvej zmene dôjde už na prvom koučingu. Vďaka tvojim vlastným odpovediam na moje otázky získaš nadhľad a uvidíš riešenie ako ďalej. Preto je koučing jeden z najsilnejších spôsobov práce na sebe.

O koučingu hovoria

Mirka mi pomohla so spracovaním mojich blokov z detstva, stať sa milujúcou matkou, ktorá má pochopenie pre svoje deti a s láskou ich vychováva. Mirka používa mnohé kreatívne techniky. Každé online stretnutie je iné, dynamické, plné motivačných cvičení a na koučingy s ňou sa vždy veľmi teším. Odporúčam ju každému, kto sa potrebuje v živote posunúť ďalej a má záujem zlepšiť kvalitu svojho života.
Martina MungyerManažérka sociálnych sietí, Slovensko
Spolupráca s Miroslavou mi pomohla získať viac jasnosti a prehľadu v mojom osobnom a pracovnom živote. Kedysi som sa cítila zaseknutá vo viacerých oblastiach môjho života, vrátane zdravia, vzťahov a práce. Miroslava ma zobrala na cestu uzdravenia a sebalásky, čo skutočne zlepšilo kvalitu môjho života. Zažívam nielen viac pokoja a vytúženého zmyslu života, ale konečne mám aj nástroje na vytvorenie úžasného života, o akom som vždy snívala!
Allison PrinceLektorka angličtiny & španielčiny, Trinidad a Tobago
Vďaka Mirke som prekonala moju závislosť na jedle a to doslova. Predtým, ako sme začali spolu pracovať, som celý deň myslela iba na jedlo, každú jednu minútu môjho dňa. Po koučingoch s Mirkou sa konečne viem odpútať od tejto mojej drogy a zároveň cítim v sebe oveľa väčšiu pozitivitu. Po každom koučingu som sa vždy cítila ako znovuzrodená, v úplnej pohode. Mirka je proste dobrý človek a vie pomôcť ozdravieť aj zvnútra.
Michaela Polednová Senior Consultant, Rakúsko
Rok 2021 sa pre mňa začal ako žiadny iný rok v mojom živote. Bolo to ťažké obdobie, pretože som stratila najdôležitejšieho muža v mojom živote... Ako liek na stratu som sa rozhodla sústrediť na svoju prácu, nie na emócie. Vtedy som si neuvedomovala, že sa tým položia základy mojej choroby. Po niekoľkých mesiacoch tvrdej práce som začala pociťovať veľmi nepríjemné príznaky. Mala som hluk v ušiach a bolela ma hlava. Stratila som koncentráciu a motiváciu pracovať. Dokonca aj také jednoduché veci, ako je vykonávanie domácich prác, boli pre mňa zrazu ťažké.

Navštívila som niekoľkých lekárov a všetci mi povedali: "Si v poriadku, všetko je zo stresu." A nebolo to len tak - predpísali mi tabletky. Ale tieto tabletky mi nepomohli a tak som po dvoch mesiacoch plus v tejto situácii bola zúfalá. Dokonca som musela prestať pracovať, pretože bolo pre mňa absolútne nemožné stretávať sa s ľuďmi a byť profesionálkou vo svojej práci. Aby mi môj šéf pomohol, odkázal ma na Miroslavu. Jeho slová boli: "Pomáha ľuďom na úplne inej úrovni tam, kde je klasická medicína bezmocná."

Na konci prvého stretnutia s Miroslavou som sa prvýkrát po šiestich mesiacoch cítila ľahko. Verila som, že svoje problémy dokážem prekonať. Po 8 týždňoch práce s Mirkou sa mi vrátil naspäť môj život. Dokonca aj teraz pokračujem v používaní mnohých vecí vo svojej každodennej rutine, aby som našla fyzickú a duševnú rovnováhu. Verím, že každý sa dokáže uzdraviť a zmeniť svoj život s odbornou a hlavne účinnou pomocou od Miroslavy.
Milena ZhelyazkovaFinančná poradkyňa, Bulharsko
Mirku som vyhľadala v čase, kedy som prechádzala náročným obdobím. V živote sa mi udialo niekoľko veľmi závažných situácii v krátkom čase, v ktorých som sa potrebovala lepšie zorientovať, vysporiadať a ísť ďalej. Cítila som veľkú záťaž, stratila som svoju životnú silu a mala som málo energie. Mala som pocit, že napriek tomu, že si s náročnými situáciami viem sama poradiť, teraz toho bolo naraz veľa a chcela som sa vyvarovať zbytočných komplikácií. Preto moja voľba padla na Mirku a jej koučing.

Veľmi mi vyhovuje Mirkin nezaujatý a veľmi láskavý prístup. Oceňujem jej schopnosť trefne a priamo pomenovávať realitu pretransformovanú do otázok, ktorých výsledkom je často a-ha zážitok. Vďaka našim pravidelným stretnutiam si svojim životným procesom prechádzam skokovo a som viac láskavá sama k sebe v situáciách, kde som bola na seba veľmi prísna a netrpezlivá. Vyskúšala som koučing s rôznymi koučmi, no ani jeden mi nepriniesol to, čo spolupráca s Mirkou. Z našich stretnutí si veľa odnášam aj do vlastnej terapeutickej praxe.

Pokiaľ cítite, že potrebujete niečo v živote zmeniť, ale radi privítate parťáka na tejto ceste, aby sa vám kráčalo ľahšie a istejšie, Mirka je tá správna voľba. Moje odporúčanie platí aj pre tých, ktorí si vedia so situáciami poradiť aj sami. S vedomým koučingom si svoje odpovede a riešenia odhalíte rýchlejšie a celým procesom zmeny si prejdete s porozumením a pochopením toho čo a prečo sa to deje. V tomto je koučing s Mirkou bezpečným akcelerátorom.
Zdenka NémethováPsychologička, mentorka, supervízorka KBT a vzťahová poradkyňa, manzelskaporadna.com

O Mirke

Volám sa Miroslava Škultéty a dnes je môj život dôkazom toho, že to svetlo je v realite ešte oveľa úžasnejšie, ako som si kedy mohla v mysli len predstavovať!

Keď sa pozriem do minulosti a spomeniem si na to ťažké a temné obdobie, ktorým som prešla, príde mi to neuveriteľné. Ale práve tieto náročné skúsenosti ma priviedli k tomu, aby som prežila hlboké terapie a začala sa vzdelávať ako kouč. Prešla som desiatky intenzívnych tréningov, výcvikov, certifikácií, medzi nimi:

ThetaHealing®; Akútna homeopatia; Biochemický systém Dr. Schüsslera a taktiež transformačnú liečivú metódu CESTA. Mám za sebou stovky sedení so slovenskou a medzinárodnou klientelou. Som tu pre teba, pripravená pomôcť ti zvládnuť tvoje náročné výzvy tým najúčinnejším spôsobom.

Urob zmenu teraz

Na tie správne odpovede si vždy prídeš sama. So správnym sprievodcom to ide o dosť rýchlejšie a tvoj posun bude zároveň oveľa hlbší.

Bezpečné prostredie, porozumenie, aktívne vypočutie, uvoľnenie emócií a nadhľad ti prinesú úľavu, či možnosť uspieť tam, kde už roky tápeš.

Vďaka TRANSFORMAČNÉMU koučingu sa zlepší tvoje sebavedomie, seba hodnota a sebaláska, čo bude reflektovať aj tvoje okolie. Budeš sa cítiť milovanejšia, spokojnejšia a radostnejšia. Život ťa bude jednoducho viac baviť a preto sme tu. Tak sa odváž a urob tú zmenu teraz:

Máš otázky? Napíš mi:
mirka@miroslavaskultety.sk